Numar Tubarao Pousada - Barra Grande
Numar Tubarao Pousada - Barra Grande hotel is gesitueerd in Barra Grande binnen 2 km van de Praia de Barra Grande en biedt een dakzwembad. De herberg kan bovendien paardrijtochten organiseren.
Het hotel is gelegen binnen ongeveer 10-minuten rijafstand van de Zonsondergang in Mutá Ponta. Het kost 10 minuten met de auto om het stadscentrum van Barra Grande te bereiken.
Numar Tubarao Pousada - Barra Grande biedt de gasten een balkon en een zitruimte, waar airconditioning, samen met breedbandinternet en een flatscreen TV met satellietzenders zijn beschikbaar.
Bar e Restaurante Tubarao met Braziliaanse maaltijden is gesitueerd binnen een paar straten van dit pand.
- Locale bezienswaardigheiden
- Campinho4,3 km
- Saquaira Beach500 m
- Praia dos 3 Coqueiros1,6 km
- Porto De Campinho4,4 km
- Barra Grande SUP e VA'A1,6 km
- Piracanga Beach1,5 km
- Ponta do Muta Beach1,1 km
- Luchthavens
- Luchthaven Valenca169 km
Hotelfaciliteiten
Kamervoorzieningen
- Gratis WiFi in de kamers
- Zithoek
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- 🌇
Hoe lang duurt het om vanaf Numar Tubarao Pousada - Barra Grande hotel naar het stadscentrum te gaan?
Het kost een wandeling van 10 minuten om in het stadscentrum van Numar Tubarao Pousada - Barra Grande hotel te komen. - 🕗
Wat is het laatste dat we kunnen van Numar Tubarao Pousada - Barra Grande hotel uitchecken?
Klanten van Numar Tubarao Pousada - Barra Grande hotel moeten klaar zijn om om 12:00 uit te chechken. - 💵
Wat is de prijs van een kamer in Numar Tubarao Pousada - Barra Grande hotel?
De gemiddelde kamerprijs in Numar Tubarao Pousada - Barra Grande hotel is $71. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes worden aangeboden in Numar Tubarao Pousada - Barra Grande hotel?
In Numar Tubarao Pousada - Barra Grande hotel kunnen gasten uit Double Kamer, Vierpersoonskamer en Comfort Driepersoonskamer kiezen.